KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7143299
nr 714 3299
Pastell
sign. Smidt, strandkant, 12x18
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:40:09
11/9 00:52:04
Signe Persson-Melin (f. 1925)